Bursa Caraskal

Asansör sektöründeki imalat, montaj, arıza ve bakımındaki 25 yıllık bilgi ve birikimiyle Caraskallarda can ve mal kaybına neden olan halat kopması ve diğer emniyet zaafiyetlerinden kaynaklanan kazalara dur demek için sektöre adım atma ihtiyacı duyduk..

Bursa Caraskal olarak biz uluslararası emniyet ve güvenlik sistemlerini caraskallara uygulayıp halat kopmalarında kabinin yada platformun düşmesini önleyecek harici fren tertibatını mevcut yada yeni montajlarda entegre ederek düşme olayının önüne geçiyoruz. Elektronik kartlı kumanda sistemlerimizle güvenliğinizi en üst seviyeye taşıyoruz.

Vinç sektöründeki 25 yıllık tecrübesiyle 2018 yılında faaliyete başlayan firmamız siz değerli müşterilerimizden aldığı güç ve güvenle sektörün önde gelen firmalarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 Bursa’da arabalı vinç ve gezer köprülü vinç, monoray vinç, pergel vinç, küt portal vinç ve çift çıkıntılı portal vinç, yarı portal vinç imalatı, zincirli vinç ve zincirli caraskal vinç imalatı, tavan vinci ve kedi vinci, atölye vinci, kancalı vinç, yer vinci imalatı, liman vinci, mermer vinci ve asansör vinci, köprülü vinç, çift kiriş monoray vinç, arabalı kedi vinç, monoray arabalı vinç, gezer vinç, halatlı vinç, elektrikli vinç, çift kiriş portal vinç ile tek kiriş portal vinç, topal portal vinç, tek kiriş topal portal vinç, çift kiriş topal portal vinç imalatı konularındaki faaliyetlerini arttırarak iç pazarda üst seviyelerde yerini almaya çalışmaktadır.

Kalite Değerlerimiz

Bir işletmenin var olabilmesi için gerekli olan “İşletme – Çalışan – Müşteri”  üçlüsünün farkındayız. Bursa caraskal olarak değerlerimiz;

  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun çözümleri sunmak,

  • Verimliliği sürdürülebilir hale getirmek,

  • Müşteri memnuniyetini arttırmak,

  • Kalıcı müşteriler edinmek…

şeklinde bakıyoruz.

Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizleri bekliyoruz…

 

 

Merkez:

Anadolu Mah. Ankara Yolu Cad. No: 45/1A Yıldırım / BURSA

Atölye:

Bağlarbaşı Mah. Vatan Cad. Gül Sok. No:70 Osmangazi / BURSA

+90 539 5138098

info@bursacaraskal.com