Hidrolik Yük Platformu

Hidrolik Yük Platformu üretimi ve montajı.

Hidrolik Yük Platformu

Yük taşıma amaçlı olarak üretilmiş platformlardır. Bu yük platformları tipik olarak malzemelerin veya paletlerin binaların katları arasında taşınması için kullanılır.

 

  • Manuel fren sistemi
  • Kumanda panosu
  • Her kattan çağırma ve gönderme fonksiyonu

Hidrolik Uygulamalar

Hidrolik Yük Asansörü

Ürünlerin taşınması, parçaların kısa sürede bir noktadan başka bir noktaya ulaştırılırken malzemelerin kırılmaması, sağlam kalması için tercih edilir. Yük asansörleri pek çok farklı form ve özelliğe sahip olmaktadır. Net bir form gerekmemek ile birlikte her bütçeye ve ihtiyaca bağlı ürün üretilebilmektedir. Özel üretim ürünler ile malzemeler çok daha pratik bir biçimde taşınabilmektedir. İşçilerin çok daha uzun sürede yapacağı iş böylelikle çok daha kolay ve hızlı olmaktadır.

Hidrolik Araç Asansörü

Hidrolik araç asansör modellerinde makine dairesi yerine, hidrolik ünitesinin monte edileceği uygun ufak bir alan yeterlidir. İhtiyaca göre insan, yük, araç taşımak için kullanılabildiği gibi; mağaza, depo, fabrika, imalathane gibi alanlarda yük platformu olarak tasarlanarak bu kaldırma araçlarında hidrolik hareket sistemi kullanılır. Bu sayede tonlarca ağırlıkta olan bile ağırlıkları kolayca hareket ettirerek taşımış oluruz.

Hidrolik Yük Platformu

Yüksek kapasitelerde ve ağır sanayi şartlarında hizmet veren katlar arası taşıma, depolama organizasyonlarının yapıldığı alanlarda kullanılır. Normal asansörlerden farkı sadece yük kaldırmaktır. Sorunsuz ve yüksek performansla çalışabilen hidrolik sistemlerdir. Bu sayede 10 ton gibi devasa yükleri kaldırıp indirmek çok kolaydır.

Merkez:

Anadolu Mah. Ankara Yolu Cad. No: 45/1A Yıldırım / BURSA

Atölye:

Bağlarbaşı Mah. Vatan Cad. Gül Sok. No:70 Osmangazi / BURSA

+90 539 5138098

info@bursacaraskal.com